Yeniliklerden haberdar olun!
Anasayfa > Duyurular
 
Dış Ticaret Müsteşarlığı Akredite EĞİTİMCİ Firması olduk.

2011 yılı boyunca düzenlenecek İHRACATTA ARTI KAR SERTİFİKA PROGRAMI’ mıza firmanızdan en fazla 4 kişilik katılımlarınızda % 70 Devlet Desteğinden faydalanabileceksiniz.

 

           İhracata başlamak, mevcut ihraç pazarlarınızda derinleşmek,
           yeni pazarlarda yeni müşteriler bulmak istiyorsanız,

 

 

KAYIT VE DETAYLI BİLGİ İÇİN

 www.ihracattaartikar.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Devamı >>
 
Yenilenen Web Sitemiz hizmetinizde...

1995 yılından bugüne müşterilerine özelleştirilmiş yönetim danışmanlığı, eğitim ve proje geliştirme - uygulama hizmetlerini sunmaya devam eden KARUM Danışmanlık yeni web sitesi www.karumconsult.com' u hizmetinize açtı.
  Devamı >>
 
Karum Danışmanlık, Turquality Akredite Danışmanlık firması oldu.

TURQUALITY® , Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır. Günümüzde gittikçe ağırlaşan rekabet koşulları ve değişen tüketim kalıpları uluslararası arenada yer almak isteyen şirketleri daha fazla katma değer ve daha fazla pazar payı anlamına gelen güçlü markalar yaratmaya teşvik ediyor.

Tekstil ve hazır giyim, otomotiv, elektronik, gıda gibi rekabetçi sektörlerimiz açısından ihracatta markalaşmanın önemi gün geçtikçe daha da artmaktadır. TURQUALITY® ülkemizin rekabet avantajını elinde bulundurduğu ve markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmaların, üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlere kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlamak suretiyle uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri amacıyla oluşturulmuş destek platformudur.
  Devamı >>
 
 
ExtremedyaCopyright © 2009 Karum Danışmanlık ve Dış Tic. San. Ltd. Şti.